Microsoft більше не додаватиме нових функцій у Visual Basic

1 хв. читання

Цього тижня Microsoft заявила, що більше не буде додавати нових функцій у Visual Basic. Однак підтримка мови у версії .NET 5.0 залишиться.

Коли вийшла .NET-версія Visual Basic та мова C#, вони мали приблизно однакові набори функцій. Та з часом це змінилось: багато розробників віддали перевагу C#, а прихильники класичної VB перейшли на складніші, але потужніші версії середовища .NET. Сьогодні практично вся документація Microsoft представлена лише мовою C#, а приклади вихідного коду VB знайти дедалі складніше.

Microsoft збиралась відмовитись від спільного розвитку C# й VB ще у 2017 році. Йшлося про те, що лише C# отримуватиме нові функції, а VB сфокусується на простіших і доступніших сценаріях, які їй властиві. Але тоді так нічого й не сталося і Microsoft просто забула про Visual Basic. Тож зараз компанія опублікувала офіційне підтвердження того, що мову більше не розвиватимуть.

Розробникам радять перенести свої VB-проєкти на .NET Core або .NET 5.0 (що має вийти наприкінці року). Проблема в тому, що не всі legacy-технології будуть підтримуватись в майбутньому. Тож розробники, які використовують WebForms, Workflow або Windows Communication Foundation (WCF), мають залишатись на класичній платформі .NET. Такі застосунки будуть підтримуватись і працювати, поки не зникнуть версії Windows, на котрих ці застосунки розгорнули.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: visual, windows visual, microsoft visual