Microsoft і Google припинили своє майже шестирічне перемир'я

1 хв. читання

У 2015 році Microsoft і Google уклали перемир'я: компанії обіцяли не подавати одна на одну до суду і не звертатись в органи регулювання. Термін угоди завершився у квітні цього року, повідомляє видання Bloomberg.

Це пояснює, чому донедавна Microsoft і Google не критикували й не скаржились одна на одну публічно з часів Scroogled — кампанії, яка критикувала найвідоміший пошуковик і закінчилась у 2014 році.

The Verge зауважує, що Microsoft мовчала під час антимонопольної справи проти Google у США (хоча Microsoft Bing є другою за популярністю пошуковою системою, тож компанія могла б виступити проти конкурента). Керівники корпорацій намагались врегулювати все мирним шляхом, однак тепер не планують продовжувати альянс.

На початку року у Google розкритикували Microsoft за пристосуванство і спробу «зламати принцип вільного інтернету». Незадовго до того Microsoft підтримала закон в Австралії, що зобов'язував Google платити новиннєвим ресурсам за контент. Окрім того, Microsoft вважає, що Google навмисно не поспішає підтримувати у Search Ads 360 певні формати реклами Bing. Тож рекламодавцям вигідніше замовляти послуги в Google, а Microsoft втрачає мільйони доларів прибутку.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: microsoft bing, bing search, bing