Microsoft і Oracle оголосили про партнерство

1 хв. читання

Microsoft і Oracle об'єднують свої хмарні сервіси. Тепер користувачам буде простіше комбінувати робочі навантаження, пересилати дані та отримувати доступ до функцій обидвох платформ.

Швидкісне з'єднання між центрами компаній спочатку буде доступним на сході та півночі США, а з часом пошириться на інші регіони.

Це дещо незвичайне партнерство, пише видання TechCrunch, адже компанії є конкурентами. І хоча Oracle презентує себе як провідного гравця у цій галузі, компанія чудово розуміє, що їй не досягнути масштабів AWS, Azure або Google Cloud найближчим часом.

Для Oracle цей альянс вигідний, адже тепер її користувачі зможуть запускати Oracle E-Business Suite й Oracle JD Edwards в Azure, використовуючи БД і хмару Oracle. Компанія зможе вийти на інший рівень і не покидати розвиток власних сервісів. Користувачі Azure натомість зможуть запускати свої бази даних Oracle в Azure.

Microsoft та Oracle обслуговують великі компанії та державних замовників, які хочуть перейти з власних центрів обробки даних на хмару. Завдяки партнерству компаній ці корпоративні клієнти зможуть легко перенести все в хмару без реорганізацій і втрат.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація