Microsoft патентує систему, що визначає успішність зустрічей

1 хв. читання
30 листопада 2020

Microsoft хоче запатентувати технологію, яка визначає успішність проведених зустрічей. На це звернули увагу у виданні GeekWire.

Система Microsoft аналізує мову тіла і вирази обличчя учасників, а також враховує умови середовища (час і температуру). На базі цих даних вона визначає, чи була зустріч вдалою (наприклад, якщо учасники постійно переривалися на телефони, то навряд все добре).

MEETING-INSIGHT-COMPUTING-SYSTEM-630x413

Технологія може застосуватись для онлайн- і офлайн-конференцій. Якщо йдеться про фізичну зустріч, дані збираються за допомогою камер і датчиків. Система також може запропонувати альтернативний час, місце та людей, якщо все пройшло невдало.

Поки що Microsoft лише подала заявку на патент, тобто не факт, що цю технологію колись будуть використовувати. До того ж нещодавно компанію критикували за її нову систему аналізу Productivity Score. Вона визначає рівень продуктивності на базі того, скільки імейлів і повідомлень пишуть люди і як активно вони послуговуються цифровими інструментами.

Microsoft каже, що тут немає порушення конфіденційності. За її словами, система Productivity Score потрібна, щоб визначити, чи потрібна компаніям певна інфраструктура й інструменти, чи ними насправді ніхто не послуговується. Однак Microsoft все одно називають «Великим Братом», який стежить за людьми на робочому місці.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація