Microsoft передає розширення VS Code Go команді Google Go

1 хв. читання

Microsoft передала розширення Go для свого редактора Visual Studio Code команді Go у Google, тепер вона офіційно займається його підтримкою. Репозиторій з вихідним кодом розширення теж стане частиною проєкту Go та перейде з microsoft/vscode-go на golang/vscode-go. Також у магазині VS Code Marketplace змінився видавець розширення, тепер це команда Go у Google, а не Microsoft.

go-extension

Протягом останніх кількох років ми працювали разом з командою Go і зрозуміли, що в них кращі умови для того, щоб просувати екосистему інструментів Go та розвивати її разом з мовою.

Microsoft продовжить підтримувати розширення Python VS Code і кілька відповідних розширень для Java.

Зараз VS Code послуговується близько 11 мільйонів користувачів і це основний інструмент для 41% Go-розробників (дані за 2019 рік, у 2016 році було 16%, тож популярність редактора помітно зросла).

Водночас мову Go найбільше прагнуть вивчати програмісти: згідно з опитуванням HackerEarth, її хочуть опанувати 32% досвідчених розробників (Python — 24%). Також цю мову активно використовують для платформ Netflix, IBM, Google, Salesforce, Twitter, Uber і Dropbox.

Нагадаємо, днями розробники проєкту Go відмовились від термінів «whitelist», «blacklist», «master» і «slave» — їх замінили на більш нейтральні відповідники.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: go python, vs code python, go vs python