Microsoft постачатиме армії США гарнітури на базі HoloLens

1 хв. читання

Microsoft надаватиме армії США гарнітури на базі технології HoloLens. Компанія виграла десятирічний контракт, за яким вона має надати 120 тисяч шоломів і отримати до 21,88 мільярда доларів.

Як пише The Verge, армія США вже співпрацює з Microsoft, у 2018 році компанія отримала контракт від Міністерства оборони на 480 мільйонів доларів. За його умовами, Microsoft постачає армії прототипи гарнітур IVAS (Integrated Visual Augmented System), що також базується на HoloLens. Тепер йтиметься вже про серійні версії цих шоломів.

Також у 2019 році Microsoft підписала контракт про створення захищеної хмарної інфраструктури для Пентагону (хоч Amazon і оскаржувала це рішення).

Прототипи HoloLens для армії компанія показувала у 2019 році, тоді їх порівнювали із технологіями в іграх-шутерах від першої особи. Зараз система використовує доповнену реальність, машинне навчання і створює реалістичне середовище, в якому солдати можуть тренуватись.

У самих HoloLens нещодавно з'явилась нова технологія Microsoft Mesh, що поєднує реальний і віртуальний простори та дозволяє взаємодіяти у змішаній реальності.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація