Microsoft розгортає оновлений браузер Edge

1 хв. читання

Microsoft офіційно розгортає Edge на базі Chromium. Браузер оновиться сам для всіх користувачів Windows 10 1803 і пізніших версій; новий Edge автоматично замінить старий.

Щоб уникнути проблем з сумісністю, власники корпоративного пакета зможуть блокувати оновлення. Для цього компанія випустила інструмент Blocker Toolkit. Він зупинятиме автоматичне завантаження Edge, але вручну браузер все одно можна оновити.

Нагадаємо, у 2017 році керівництву компанії не подобалось, що основним настільним браузером є Chrome, а до Edge аудиторія ставиться не надто прихильно. Тоді Microsoft вирішила змінити рушій браузера і перейти на Chromium.

Перші збірки нового Edge опублікували у квітні минулого року, дещо пізніше вийшли бета-версії для Windows і macOS. Тоді ж компанія відкрила програму Bug Bounty й оголосила, що за пошук вразливостей в Edge можна отримати до 30 000 доларів.

Восени Microsoft змінила логотип Edge — перетворивши літеру Є на хвилю; вочевидь, щоб позбавитись асоціацій зі старим ПЗ та поганим захистом.

Зараз браузером Edge послуговується 2,13% користувачів (дані за грудень 2019), тоді як у Chrome цей показник — 63,22%.

Screenshot-16

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: git stash, браузер edge, edge браузер