Microsoft розповіла, як встановити Windows 11 на непідтримувані ПК

1 хв. читання

Microsoft опублікувала інструкцію зі встановлення Windows 11 на комп'ютери зі старими процесорами, що не відповідають системним вимогам.

Компанія не рекомендує користуватись ОС на непідтримуваних пристроях і радить дочекатись, поки комп'ютер сам не запропонує оновитись до Windows 11. Однак публікує вказівки для користувачів, які все одно готові піти на ризик і встановити Windows 11 вручну. Для цього потрібно обійти перевірки протоколу TPM 2.0 на моделі центрального процесора.

Крок 1. Завантажуємо ISO-файл для Windows 11

На сайті Microsoft перейдіть до розділу «Завантаження образу диска Windows 11 (ISO)» та оберіть з випадного меню Windows 11. ОС може працювати лише на 64-розрядних процесорах, образ важить близько 5 ГБ.

Крок 2. Обходимо перевірку процесора

  • Відкрийте застосунок Registry Editor та перейдіть до Computer\HKEYLOCALMACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup.
  • На правій панелі створіть параметр типу REGDWORD.
  • Назвіть його AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU та надайте йому значення 1.

Screenshot-17

Крок 3. Відкриваємо ISO і запускаємо налаштування

Коли ISO завантажився, відкрийте його за допомогою Провідника Windows, щоб змонтувати віртуальний диск, а потім двічі клацніть на файл setup.exe, щоб розпочати інсталяцію.

Microsoft попереджає, що неправильні зміни в параметрах реєстру можуть спричинити проблеми й знадобиться повторно встановлювати ОС. Також зазначено, що встановити Windows 11 у такий спосіб можна, якщо є хоча б TPM 1.2 (замість мінімальної системної вимоги TPM 2.0). Перевірити це можна через комбінацію Win + R і команду tpm.msc.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: fluutter, крок по кроку, піта