Microsoft розробляє новий ноутбук Surface із Windows 11 SE

1 хв. читання

Microsoft розробляє нові бюджетні ноутбуки серії Surface. Вони мають стати альтернативою Chromebook та призначатимуться для освітньої галузі, пише видання Windows Central.

Ці пристрої матимуть дисплей на 11.6 дюймів (1366x768), процесор Intel Celeron N4120 та 8 ГБ оперативної пам'яті. У комплектації буде повнорозмірна клавіатура, тачпад, роз'єм для навушників, USB-C та USB-A.

Нові ноутбуки Surface поки що розробляються під кодовою назвою Tenjin. Зазначено, що працюватимуть вони на операційній системі Windows 11 SE. Імовірно, SE у цій версії означатиме Student Edition або School Edition. Видання Windows Central припускає, що ця операційна система буде оптимізована для шкіл, які масово розгортають обладнання Windows нижчого класу.

Microsoft поки не оголосили дату випуску ані цих пристроїв Surface, ані Windows 11 SE. Попередні ноутбуки Microsoft Surface Go, створені для освітньої галузі, коштували від 399 доларів. Імовірно, вартість Surface Laptop SE буде нижчою за 400 доларів, аби ці комп'ютери змогли конкурувати з Dell, Lenovo та HP, які теж створюють альтернативи Chromebook.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація