Microsoft розробила контролери для імітації фізичного контакту в VR

1 хв. читання

Інженери підрозділу Microsoft Research створили два контролери для імітації фізичного контакту в віртуальної реальності. Один з них дозволяє відчувати твердість предмета при стисненні й розрізняти поверхні внаслідок гаптичної віддачі, а другий імітує відчуття від переміщення пальця по різних поверхнях за допомогою обертового барабана з поверхнею з декількох матеріалів, як повідомляється на сайті компанії.

Контролер може працювати в декількох режимах. Внаслідок руху сервомотора пристрій дозволяє відчувати твердість віртуальних предметів при їх стисненні або дотику до них — мотор не дає стиснути твердий предмет і відхиляє палець при наближенні до предмета. Крім цього він дозволяє розрізняти поверхні різних типів при проведенні пальця по ньому використовуючи вібрації.

Коли користувач підносить палець до об'єкта віртуальної реальності, контролер підносить барабан до пальця відповідною стороною. Якщо користувач рухає пальцем по віртуальній поверхні, разом з ним рухається і колесо. Крім звичайних поверхонь на барабані контролера можна також закріпити кнопки. Інженери показали, що таким чином, наприклад, можна реалізувати тактильну віддачу при використанні мікшерного пульта:

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація