Microsoft розвиває нову мову програмування на основі Rust

Alex Alex 04 грудня 2019
Microsoft розвиває нову мову програмування на основі Rust

Компанія Microsoft в рамках експериментального проекту Verona развивает нова мова програмування, заснований на мові Rust і орієнтований на розробку захищених додатків, не схильних до типових проблем з безпекою. Вихідні тексти поточних напрацювань, пов'язаних з проектом, найближчим часом планується відкрити під ліцензією Apache 2.0.

Розглядається можливість використання розвиваючого мови в тому числі для переробки основних компонентів Windows з метою блокування потенційних проблем, спливаючих при застосуванні мов C і C++. Безпека коду підвищується за рахунок автоматичного керування пам'яттю, яке позбавить розробників від необхідності маніпулювання покажчиками і захистить від проблем, що виникають із-за низькорівневої роботи з пам'яттю, таких як звернення до області пам'яті після її звільнення, розіменування нульових покажчиків і вихід за межі буфера.

Основною відмінністю Verona від Rust є застосування моделі володіння на основі груп об'єктів, а не одиничних об'єктів. Дані в Verona розглядаються як структури, що представляють собою колекції об'єктів. Перевірки запозичення та контроль володіння виробляються в прив'язці до групи об'єктів, що дозволяє забезпечити безпеку при маніпуляціях з складовими структурам і краще відображає рівень абстракції, зазвичай, застосовується при розробці.Source: www.opennet.ru

Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.