Microsoft відкриє доступ до Quantum Development Kit на GitHub

1 хв. читання

На конференції Build Microsoft традиційно відкриває код до якоїсь зі своїх розробок. Цей рік не став винятком. Вчора компанія оголосила, що влітку на GitHub буде відкритий комплект Quantum Development Kit разом з компіляторами й симуляторами Q#.

Якщо біти — це основні одиниці інформації в класичних обчисленнях, то квантові біти (кубіти) потрібні для квантових обчислень. Біти — це завжди 0 або 1, тоді як кубіти можуть бути і 0, і 1, і водночас обома (суперпозиція). Кубіти потрібні для тих квантових обчислень, які було б складно виконати класичному комп'ютеру.

Мова програмування Microsoft для квантових обчислень Q# має нативну систему для кубітів, операторів та інших понять. Quantum Development Kit містить мову програмування і компілятор Q#, бібліотеку Q#, локальний симулятор квантової машини, симулятор квантового комп'ютерного трасування та інструмент оцінювання ресурсів. Також є розширення Visual Studio і Visual Studio Code.

Тож в комплекті є все необхідне розробникові для створення власних програм і експериментів з квантових обчислень. Ви можете вивчати базові квантові концепції, розробляти свої квантові застосунки тощо.

Торік Microsoft вже відкрила декілька функцій з Quantum Development Kit, зокрема бібліотеки та приклади. Вочевидь, влітку компанія продовжить цю справу.

Представники Microsoft висловили сподівання, що відкритий код проекту розширить спільноту Q# і зробить квантові обчислення та розробку алгоритмів більш зрозумілими й прозорими.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація