Microsoft відкрила код алгоритму, що лежить в основі Bing Search

1 хв. читання

Microsoft опублікувала вихідний код алгоритму, за яким працює пошуковик Bing. Компанія сподівається, що розробники скористаються можливістю і створять аналогічні системи, зокрема для пошуку у галузі роздрібної торгівлі та інших великих масивів даних.

Відкритий сьогодні проект — це бібліотека, яку розробила Microsoft для більш ефективного використання усіх зібраних даних і моделей штучного інтелекту, створених для Bing.

Лише декілька років тому пошук у мережі був простим. Користувачі вводили слова і гортали сторінки з результатами. Натомість сьогодні можна кинути в пошуковик зображення з телефону або скористатись розумним помічником і взагалі не торкатись пристрою. Можна надрукувати запитання й отримати конкретну відповідь, а не перелік сторінок, де, можливо, ця відповідь є.

У пошуковику Bing для кращого аналізу і пошуку використовується метод Space Partition Tree And Graph (SPTAG).

Як пояснює Microsoft, SPTAG дозволяє розробникам використовувати штучний інтелект для пошуку результатів. Він сортує вектори — математичні уявлення слів, пікселів, зображень тощо — в мілісекундах.

sptag

SPTAG (написаний на C++ й обгорнутий Python) є ядром сервісів Bing Search. Він має допомогти «краще зрозуміти, що саме стоїть за мільярдами пошукових запитів в мережі, та знайти найбільш релевантні результати».

Бібліотека тепер доступна під ліцензією MIT і містить всі інструменти для побудови системи та пошуку за цим методом — вихідний код проекту разом з прикладами і супровідними відео.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація