Microsoft заблокувала сайт LinkedIn в Китаї через цензуру

1 хв. читання

Microsoft заблокувала LinkedIn у Китаї через поширення в країні інтернет-цензури. Натомість компанія запустить локальний сайт для пошуку роботи — InJobs. Він не матиме функцій соцмережі, зокрема не дозволятиме ділитися публікаціями чи статтями у стрічці.

Як зазначає CNBС, LinkedIn була останньою великою американською соцмережею, що діяла в Китаї. Місцевий фаєрвол блокує Twitter, Facebook, Instagram вже понад десять років, Google у 2010 році теж припинив там працювати.

У березні китайські регулятори поскаржились на вміст LinkedIn і дали Microsoft тридцять днів на виправлення і покращення модерації, повідомляє The Wall Street Journal. Зараз Microsoft каже, що закриває проєкт через суворі вимоги та складність роботи у Китаї.

Минулого місяця LinkedIn заблокував кількох американських журналістів у Китаї, посилаючись на заборонений контент у їхніх профілях. Також повідомляється про блокування вчених та дослідників.

LinkedIn працював в Китаї з 2014 року. Дані дослідницької компанії Statista свідчать про те, що це був третій за величиною ринок соцмережі.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація