Microsoft запускає Visual Studio 2019 для Windows і Mac

2 хв. читання

Microsoft оголосила, що Visual Studio 2019 для Windows і Mac вже у відкритому доступі — її можна завантажити з visualstudio.microsoft.com/downloads. Visual Studio 2019 підтримує автозавершення коду за допомогою штучного інтелекту у Visual Studio IntelliCode. Ще одним складником став інструмент співпраці в реальному часі Visual Studio Live Share.

Microsoft запустила Visual Studio ще у 2017 році. Тоді версія для Mac стала найпопулярнішим випуском Visual Studio за всю історію. Про теперешній випуск для Windows і Mac компанія оголосила торік, у червні, та почала випускати попередні релізи з грудня.

Розробники намагались зробити Visual Studio 2019 кращою за версію 17-го року в усіх напрямках. У новому варіанті буде:

  • Нове вікно запуску, котре дає можливість клонувати або вилучати код, створювати новий або відкривати наявний проект чи локалькну теку. Ці можливості у простому діалоговому вікні домомагають швидко перейти до коду.

start-window

  • Новий інтерфейс пошуку, який став швидше і ефективніше. Тепер результати пошуку відображаються динамічно під час введення запуску. Нова функція спрощує пошук команд, параметрів, документів та інших корисних речей.

search-feature

  • Команда очищення коду. В один клік можна визначити та видалити попередження і пропозиції. Функція очищення відформатує код і застосує виправлення відповідно до наявних параметрів, файлів editorconfig або аналізаторів Roslyn.

code-cleanup

  • Visual Studio Live Share — сервіс для розробників, який дозволяє передавати базу коду і контекст іншим програмістам. Це інструмент для двозсторонньої взаємодії безпосередньо у середовищі Visual Studio.

live-share-collaboration

  • Visual Studio IntelliCode — розширення, яке підвищує ефективність розробки програмного забезпечення за допомогою штучного інтелекту. Для створення рекомендацій IntelliCode аналізує 2000 проектів з відкритим кодом на GitHub (кожен з яких має понад 100 зірок). IntelliCode забезпечує залежне від контексту завершення коду; допомагає розробникам дотримуватися шаблонів і стилів написання коду в команді; шукає помилки тощо.

intellicode-intellisense-suggestion

Усе перелічене працює і з наявними проектами, і з новими — від кросплатформних застосунків C++ до нативних хмарних програм з використанням Azure.

Детальніше про всі нові фічі та деталі випуску написано на блозі Microsoft та у примітках для Windows і Mac. Окрім цього, є курси на Pluralsight (до 22 квітня) та LinkedIn Learning (до 2 травня) та спільнота розробників Visual Studio.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: pluralsight, visual studio live share, visual studio