Мові Python виповнилось 30 років

1 хв. читання

Python святкує 30-річчя: 20 лютого 1991 року Ґвідо ван Россум опублікував на alt.sources першу версію своєї мови. Він почав її створювати він почав у 1989 році та намагався дотримуватись принципу UNIX (робити одну річ, але добре), прагнути простоти, позичати ідеї там, де це можливо, та не надто перейматися продуктивністю.

Проєкт назвали на честь комедійної групи Monty Python та її шоу «Летючий Цирк Монті Пайтона». Зараз Python вважається однією з найпопулярніших мов програмування (другою у списку Red Monk, третьою в рейтингу TIOBE та мовою 2020 року на цьому ж ресурсі).

Нагадаємо, влітку 2018 року ван Россум залишив посаду «Великодушного довічного диктатора» Python, потім покинув Dropbox, а в листопаді 2020 року приєднався до Microsoft.

Зараз мовою Python опікується наглядова рада з п'яти осіб. Вони контролюють технічні зміни та координують пропозиції від 90 ключових розробників й інших учасників спільноти. Нещодавно розробники вирішили додати у Python функцію звіряння з шаблоном (Pattern Matching) та оператори match і case.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація