Mozilla вдалось захистити мережевий нейтралітет

1 хв. читання

Mozilla досягла успіху в захисті мережевого нейтралітету. Днями апеляційний суд частково послабив рішення, яке раніше затвердила Федеральна комісія зі зв'язку США (FCC).

Суд постановив, що кожен штат може створювати локальні правила стосовно мережевого нейтралітету. Наприклад, його повернення зараз мають схвалити у Каліфорнії.

Нагадаємо, за принципом мережевого нейтралітету широкосмуговий інтернет трактувався як інформаційна послуга, а не телекомунікаційний сервіс. Це прирівнювало операторів зв'язку до тих, хто займається поширенням контенту, і забезпечувало рівні умови для всіх учасників ринку.

Однак торік FCC скасувала мережевий нейтралітет і дозволила провайдерам отримувати гроші за збільшення пріоритету сайтів, блокування доступу й обмеження швидкості доступу до сервісів. Це спричинило неабияке обурення з боку громадськості та бізнесу.

Mozilla та декілька партнерів компанії звернулись до суду з позовом проти Федеральної комісії зі зв'язку. Компанія вважає неприпустимою дискримінацію одного контенту і просування іншого. До того ж це ускладнює вихід нових сервісів та сайтів, адже вони за замовчуванням мають менший пріоритет і трафік.

Тепер мережевий нейтралітет можна буде повернути на рівні штату. Однак FCC ще може звернутися до Верховного суду США з оскарженням.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація