На GitHub злили код проєктів GitHub і GitHub Enterprise

1 хв. читання
05 листопада 2020

Вихідний код проєктів GitHub.com і GitHub Enterprise опублікували в репозиторії github/dmca. Це той самий репозиторій, де публікують порушення закону про авторське право в цифрову епоху (або DMCA). Нещодавно в це ж сховище прикріпили копію проєкту YouTube-dl, який видалили з GitHub саме через порушення DMCA.

Код проєктів GitHub опублікували 4 листопада з облікового запису nat (буцімто це Нат Фрідман, очільник GitHub). Всі дані звідти вже видалили, але вони залишились в архіві.

Screenshot-66

Також до коду прикріпили повідомлення «felt cute, might put gh source code on dmca repo now idk» (вочевидь, це посилання на мем Feeling Cute, Might Delete Later, що іронізує над публікаціями селфі з такими підписами).

Screenshot-67

Згодом на сайті Hacker News з'явилось повідомлення від імені Ната Фрідмана. У ньому зазначено, що GitHub не зламали, а код, імовірно, отриманий з образу GitHub Enterprise. Два місяці тому деяким клієнтам надіслали tarball з вихідним кодом GitHub Enterprise Server, у якому був і код github.com.

Також Фрідман нагадав, що треба підписувати свої коміти й завжди шукати позначку «verified», якщо інформація викликає сумніви. Коміт від його імені такої позначки не мав.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація