На комп’ютерах Mac може з’явитись функція Face ID

1 хв. читання

Імовірно, що Apple додасть функцію Face ID у пристрої Mac, повідомляє видання 9to5Mac. Офіційного анонсу немає, але в третій бета-версії macOS Big Sur знайшли код для підтримки PearlCamera — це кодова нава камери TrueDepth, потрібної для Face ID. TrueDepth також слугує для підтримки анімованих Memoji та покращеної інтеграції із застосунками віртуальної реальності.

Окрім цього, згадуються поняття «FaceDetect» і «BioCapture» — з таким самим кодом, що використовується в iOS. Видання зазначає, що йдеться саме про спеціально розроблену технологію Face ID для macOS — це не залишки коду, який, наприклад, забули видалити.

Поки що лише MacBook Air і MacBook Pro підтримують біометричну автентифікацію — через Touch ID, що вбудований в клавіатуру. Тож Face ID в Mac не завадив би. Утім, реалізація ще на дуже ранній стадії, тож Apple може знадобитись певний час, щоб оголосити про оновлення.

Інший важливий момент — це Neural Engine, нейронна технологія, потрібна для роботи Face ID. Вона миттєво аналізує риси обличчя й використовує машинне навчання. Однак поки в жоден Mac цей модуль не додали. Та цьогоріч Apple має перейти з процесорів Intel на власні чипи Apple Silicon — і такі пристрої Mac матимуть таку саму підтримку Neural Engine, що й iPhone та iPad.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація