На Prometheus оновили курс з основ програмування

1 хв. читання

На платформі онлайн-навчання Prometheus триває реєстрація на курс від Гарвардського університету «CS50: Основи програмування».

Слухачі відеолекцій зможуть навчитися теорії інформатики та основам декількох мов, зокрема C, Python і JavaScript, а також технологіям SQL, CSS і HTML. Курс рекомендований новачкам, які раніше не програмували взагалі або мають лише базові знання.

Prometheus зазначає, що «CS50: Основи програмування» побудований як лекторій Гарвардського університету. Слухачі матимуть доступ до відеолекцій, записаних прямо в аудиторії, до конспектів, завдань, додаткових відеоматеріалів та семінарів від фахівців галузі комп'ютерних наук.

Викладач курсу — гарвардський професор Девід Дж. Малан, визнаний експерт з дистанційного навчання інформатиці.

Програма триває 11 тижнів. По закінченню учасники, які успішно виконали всі завдання, отримають безкоштовний сертифікат Prometheus. Можна отримати й сертифікат Гарвардського університету, але для цього потрібно окремо пройти їх англомовний курс (навчання безкоштовне, сертифікат коштує 90 $).

Якщо ви не встигаєте зареєструватись, то всі матеріали будуть постійно доступні онлайн, сертифікат теж можна отримати потім.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація