Навігаційні супутники ЄС не працюють вже декілька днів [оновлено]

1 хв. читання

[18.07]: Європейське агентство з глобальної супутникової навігації (GNSS) заявило, що система Galileo знову працює. Основні функції Galileo відновлюються, зокрема починають працювати служби навігації та синхронізації, хоча ще є певна нестабільність. Команда GNSS спостерігає за цим і працює над повноцінним відновленням системи.

Технічний збій стався через несправність обладнання в центрах управління Galileo. Незалежна комісія буде розслідувати цю справу ретельніше, аби уникнути подібних випадків в майбутньому.

[16.07]: Galileo, глобальна навігаційна супутникова система ЄС, не працює з 11 липня. Відповідальне за неї агентство GSA каже, що причина у «технічному інциденті, пов'язаному з наземною інфраструктурою». Це пояснення було опубліковане лише вчора.

На сайті агентства зазначено, що 24 з 26 супутників Galileo «не використовуються», а два інших «перевіряються», тобто поки що вони теж не функціонують.

Раніше GSA попереджала компанії та урядові організації, щоб вони не розраховували на сигнали системи. Це змусило користувачів Galileo шукати альтернативи.

Важливо, що досі працює функція пошуку і порятунку (SAR), за допомогою якої знаходять і надають допомогу людям, котрі опинились екстреній ситуації (наприклад, заблукали в горах або морі).

Супутникову систему Galileo запустили у 2016 році, вона фінансувалась ЄС як альтернатива американській GPS та російській системі ГЛОНАСС. Galileo використовують урядові організації та приватні компанії для навігаційних та пошукових операцій. Інформацією з Galileo послуговуються і у технологічному та науковому секторі.

Codeguida 8.4K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація