Назад в часі

2 хв. читання

Днями знайшов старенький архів PasswordBoss і спробував відкрити перебором через Wine - тоді паролі були ручної роботи!

Оригінальний .exe успішно запустив зв'язку ключів від забутих профілів з веб-адресами, які вже й не пригадав би.

Багато сайтів офлайн - не пройшли тест меркантильності Вебу.

Особливий архівний інтерес для мене становив гугл диск, який на той час був передовою фішкою в особистому арсеналі, знайти б там контакти або старі фото... Але, гугл - такий гугл. Обліковий запис виявився "трішки" старшим, ніж нова політика активності користувачів - вже закопав можна сказати заживо - може й на краще.

Утім, виявились і такі ресурси, що за майже двадцять років відкриваються, де навіть адміни дбайливо перенесли старі бази на новий форумний софт типу Flarum (я то думав, що Vanilla був останнім рушієм своєї два-нульної епохи)

Логінитись не став, в режимі гостя з цікавістю почитав свої повідомлення, конструкцію думки, граматику... розібрав собі ніч замість спати. Сказати що був дурним - ні, чи став розумнішим - теж ні, але стільки всього відбулось за той час...

З посмішкою перечитав булу спробу популяризації біткоїн, як валюти 2.0 - тоді про неї ще ніхто не знав; почитав про те, що хвилювало і що цікавило.

Нікнейми в переписці ностальгічно нагадали минулі події, офлайн зустрічі... Де хто зараз... останні дати відвідувань пиляться, а в пошуку - вже давно інші автори.

В такі моменти розумієш, що для тебе двері відкриті, навіть якщо забув пароль та втратив скриньку. Але щось спиняє просто зайти і привітатись, не сьогодні.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
p.s. 564
Приєднався: 4 місяці тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація