Нова програма Мінцифри: безробітних навчатимуть ІТ

1 хв. читання

Мінцифри, Мінекономіки й Державний центр зайнятості запускають експериментальну програму: безробітних громадян будуть безкоштовного навчати інформаційних технологій. На це звернуло увагу видання ITC.

Спочатку програма діятиме у Києві, якщо все пройде успішно, її поширять і на інші міста України. Учасниками експерименту стануть роботодавці у галузі IT, профільні навчальні заклади та безробітні, зареєстровані у міському центрі зайнятості.

Навчання буде добровільним і триватиме до 6 місяців. Після цього роботодавці зобов'язані працевлаштовувати учасників програми мінімум на рік зі встановленою зарплатою (не меншою за дві мінімальні заробітних плати).

Фінансуватиметься навчання коштами з Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Кошти для перепідготовки безробітних тепер можуть передавати не лише акредитованим, але й неформальними навчальним закладам: ІТ-академіям і курсам, «які готують кваліфікованих ІТ-спеціалістів, але не мають ліцензій, сертифікатів та акредитації».

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.7K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація