Новий 21,5-дюймовий iMac має знімні процесор та оперативну пам’ять

1 хв. читання

iFixit розібрали новий 21,5 iMac 4K Retina і опублікували результати на своєму сайті. Комп'ютер отримав 3 бали з 10 за шкалою ремонтопридатності.

Старіші моделі мали припаяні до материнської плати оперативну пам'ять і процесор та вимагали професійного втручання при ремонті. У новому iMac вилучити та замінити комплектуючі можна самостійно. Втім, зробити це не так просто.

Можливість заміни компонентів корисна лише професіоналам та просунутим любителям, які знають, що роблять. Адже процесор знаходиться на обороті материнської плати і прихований за великою кількістю інших компонентів. Щоб його вилучити, потрібно пошкодити наклейки, а це автоматично позбавляє офіційної гарантії.

Новий 21,5-дюймовий iMac має знімні процесор та оперативну пам’ять

Позиція Apple щодо заміни компонентів iMac залишається незмінною. Компанія стверджує, що процесор та оперативна пам'ять комп'ютерів не призначені для самостійної заміни.

І все ж, факт того, що процесор та оперативну пам'ять можна замінити, дає можливість купити найдешевший на сьогодні iMac і самостійно перетворити його на потужну машину, зекономивши кількасот доларів.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація