Новий проект Google допоможе заощадити на електроенергії

1 хв. читання

Після декількох років тестування Google запустив Project Sunroof – проект, що допоможе власникам будинків у встановленні сонячних панелей. Це дозволить значно заощаджувати на електроенергії та опаленні. Метою проекту є заохочення більшої кількості населення до використання сонячної енергії.

Нова функція дозволяє перевірити, хто з ваших сусідів вже встановив сонячні панелі. Для цього потрібно відкрити супутникову карту на сайті проекту та збільшити її до потрібного розміру. Червоні точки позначають будинки із встановленими панелями.

Новий проект Google допоможе  заощадити на електроенергії

Окрім цього, Project Sunroof дозволяє розрахувати кількість заощаджених коштів для кожного окремого будинку. Після введення домашньої адреси сервіс аналізує кількість сонячного світла, що попадає на ваш дах, і на цій основі вираховує очікувану заощаджену суму на рік.

На сайті можна знайти докладну інструкцію із замовлення та встановлення панелей, а також зв'язатися з місцевими виробниками.

Наразі сервіс запущений тільки в США і включає близько 60 мільйонів будинків. Наступні декілька років компанія планує працювати над розширенням функціоналу та запуском проекту в інших країнах.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація