Новий трекер реклами Safari не відстежує конфіденційні дані

1 хв. читання

Apple представила нову функцію Safari, яка водночас і захищає конфіденційні дані користувачів, і дозволяє рекламодавцям відстежувати кліки по рекламі. Компанія пропонує зробити цю технологію веб-стандартом, щоб інші браузери теж послуговувались нею.

Функція отримала назву Privacy Preserving Ad Click Attribution. Це спроба замінити класичний і не дуже легальний спосіб відстежувати рекламну конверсію через трекінг cookies та пікселів. Apple наголошує, що новий механізм не порушує конфіденційність користувачів.

Screenshot-apple

Система не відстежує і не ідентифікує користувачів браузерів на веб-сайтах, також вона не дозволяє «непрозорим стороннім особам» отримувати звіти про атрибуцію. Навіть розробники браузерів не зможуть бачити кліки й конверсії користувачів. Файли cookie теж будуть закриті для тих, хто хоче отримати звіт про кліки та конверсії.

Однак маркетологи все ж зможуть аналізувати ефективність реклами, лише для кожного сайту окремо. Браузер зберігатиме кожен клік по оголошенню і зіставлятиме конверсії того ж сайту зі збереженими кліками, тоді надсилатиме звіт протягом 24–48 годин.

Функція не діятиме, якщо браузер працював у анонімному режимі.

Розробники, зацікавлені у новій функції, можуть знайти її у Safari Technology Preview 82 в меню Develop mode -->Experimental Features -->Ad Click Attribution Debug Mode.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація