Новини Linux #23: боротьба за індійських розробників та Assembler в Топ-10

4 хв. читання

Google підготує 2 мільйони Android розробників в Індії

Google Android devs {full-post-img}

Google запустила навчальну програму для Android розробників в Індії. Корпорація планує навчити два мільйони спеціалістів протягом наступних трьох років.

Програма безкоштовна і буде доступна в державних та приватних навчальних закладах. В Google розраховують залучити до програми дві тисячі університетів, які будуть навчати 250 тисяч студентів на рік.

За прогнозами, до 2018 року в Індії буде 4 млн програмістів, чверть з яких буде займатися розробкою мобільних додатків.

Запуск програми - початок суперництва з Apple, яка раніше заявила про бажання співпрацювати з розробниками в Індії. У травні під час свого першого офіційного візиту в цю країну глава компанії Тім Кук оголосив про плани відкрити в Бангалорі центр розробки iOS додатків.

У квітні 2016 року року Google заявила про запуск програми для навчання цифровим навичкам жителів країн Африки. Проект повинні запустити в 2017 році, в ньому зможуть взяти участь мільйон осіб.

Джерело: The Register


True story

True story {full-post-img}


Assembler в десятці найпопулярніших мов програмування

assembler {full-post-img}

У липневому рейтингу популярності мов програмування, опублікованому компанією TIOBE Software, відзначено зростання популярності мови асемблер, яка в порівнянні з липнем минулого року перемістилася з 12 на 10 місце. Зростання популярності пояснюється інтересом галузі до компактних рішень в області інтернету речей (IoT). Також можна припустити, що на рейтинг могла вплинути поява платформи WebAssembly.

З інших тенденцій можна відзначити зростання популярності Ruby (з 15 на 11 місце), Perl (з 11 на 9 місце), Tcl (з 65 на 48), Swift (з 16 на 14 місце), Groovy (з 39 на 20 місце), Python (з 5 на 4 місце), PHP (з 7 на 6 місце), JavaScript (з 9 на 7 місце). Спад інтересу спостерігається для мов Objective-C (з 6 на 15 місце), Visual Basic (з 10 на 13 місце) і C # (з 4 на 5 місце).

Джерело: OpenNET


Підготовлений спільнотою Blender мультфільм переміг на фестивалі SIGGRAPH 2016

{full-post-img}


Продемонстровано запуск робочих столів Linux за допомогою штатного WSL Windows 10

Unity Windows 10 {full-post-img}

Користувачі WSL ( "Windows Subsystem for Linux"), наміченої для включення в основний склад Windows 10 в серпневому оновленні, виявили, що її можливості значно ширші заявлених функцій. Нагадаємо, що WSL забезпечує трансляцію системних викликів Linux в системні виклики Windows, і позиціонується як засіб для запуску консольних додатків Linux в Windows. Ентузіасти з'ясували, що можливостей WSL вже цілком достатньо для запуску графічних додатків, віконних менеджерів і цілих робочих столів.

Зокрема, продемонстрований успішний запуск робочих столів Unity і Xfce в Windows 10. Оточення поки що має достатньо недоробок - є проблеми з роботою DBus, часом виникають аварійні завершення і відсутня можливість коректного завершення сеансу (для виходу використовується примусове завершення Compiz). Програми запускаються тільки через панель. Для запуску терміналу всередині робочого столу Linux доводиться відкривати новий сеанс bash в ОС Windows, експортувати екран X-сервера і запускати gnome-terminal.

Джерело: OMG Ubuntu


Інші матеріали

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: terminal bash, ubuntu xfce, shell ios