Новини Linux #36: Ubuntu 16.10, підтримка JS-проектів від Linux Foundation, та KDE 20!

2 хв. читання

Linux Foundation підтримає відкриті JavaScript-проекти

Linux Foundation підтримає відкриті JavaScript-проекти {full-post-img}

Linux Foundation представила новий проект JS Foundation, який буде виступати майданчиком для співпраці і розвитку різних відкритих проектів, пов'язаних з використанням мови JavaScript. В JS фонд планується підтримувати кращі рішення і просувати високоякісні стандарти розробки серверних і клієнтських проектів на JavaScript.

В рамках ініціативи також запущена менторська програма, націлена на посилення співпраці та стабільності в спільноті розробників на JavaScript. У число кураторів, які надають підтримку JS Foundation, увійшли: Bocoup, IBM, Ripple, Samsung, Sauce Labs, Sense Tecnic Systems, SitePen, StackPath, а також Вестмінстерський університет.


Білий дім опублікував код бота для звернень до президента для Facebook Messenger

Білий дім виклав у відкритий доступ на Github вихідний код бота для Facebook Messenger, за допомогою якого можна відправляти повідомлення президенту США.

Як пояснили в Білому домі, вони вирішили опублікувати код, щоб представники інших країн могли зробити подібних ботів для своїх громадян.


У Wire з'явилась підтримка Linux

У Wire з'явилась підтримка linux {full-post-img}

Сервіс Wire, що надає end-to-end шифрування для обміну повідомленнями, голосовими дзвінками і відеовикликами, оголосив про реалізацію підтримки платформи Linux. Раніше користувачі Linux були змушені використовувати веб-клієнт. Додаток являє собою надбудову над веб-застосунком, створену за допомогою Electron. Експериментальні збірки Linux-клієнта сформовані у вигляді 64-розрядних пакетів для Debian і Ubuntu. Функціональність клієнта повністю відповідає функціональності додатків для Windows і MacOS, але потребує тестування для виявлення можливих помилок.


Релізи

!embed {full-post-img}

Android 7.1 {full-post-img}


Інші матеріали

З Ювілеєм, KDE!

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: n js, js to dart, android to ubuntu