Новини Linux #45: Android Things, Adobe Flash 24 для Linux, та різниця між Linux та BSD

4 хв. читання

Google представив Android Things, ОС для інтернету речей

Google представив Android Things, ОС для інтернету речей {full-post-img}

Google почала тестування Android Things, нової редакції платформи Android, призначеної для використання в споживчих інтернет-пристроях, що відносяться до категорії інтернету речей (IoT). Android Things дає можливість швидко створювати розумні пристрої, використовуючи API платформи Android і сервіси Google.

Для забезпечення належного рівня безпеки споживчих пристроїв, доставка оновлень організована безпосередньо від Google, що дозволяє забезпечити актуальний стан прошивки незалежно від активності виробника. Підготовлені виробником не зв'язані з безпекою оновлення та виправлення для додатків і прошивки також будуть доставлятися через інфраструктуру Google, для чого розробникам пристроїв буде надано спеціальний набір інструментів. Також буде надана можливість використання комунікаційної платформи Weave для організації зв'язку між пристроями і взаємодії з сервісами Google, наприклад, використання Google Assistant для організації управління голосовими командами.

Weave вже підтримується такими продуктами, як Philips Hue і Samsung SmartThings, а також впроваджується виробниками Belkin WeMo, LiFX, Honeywell, Wink, TP-Link і First Alert. Weave бере на себе взаємодію з хмарою, дозволяючи розробнику зосередиться на створенні продукту, без витрачання часу на інтеграцію з хмарними сервісами і організацію зв'язку між пристроями.

Weave Device SDK підтримує взаємодію з різними микроконтроллерами, керуючими консолями і сенсорами, надаючи готові схеми для координації роботи керованих ламп, розумних розеток, вимикачів і термостатів. У майбутньому очікується публікація API для мобільних додатків на базі Android і iOS, а також злиття продуктів Weave і Nest Weave, що відкриє двері для безпечної і надійної взаємодії будь-яких класів пристроїв.

Для розробки додатків пропонуються типові рішення, такі як Android Studio, Android SDK, сервіси Google Play і платформа Google Cloud. В даний час новий продукт знаходиться на стадії Developer Preview і доступний для тестування на апаратних платформах Intel Edison, NXP Pico і Raspberry Pi 3. В якості основи пропонуються базові набори підтримки обладнання (BSP, Board Support Package), на основі яких можуть бути створені власні продукти, адаптовані під потреби розробника.


Ubuntu переходить на використання файлу підкачки замість розділу підкачки

Ubuntu переходить на використання файлу підкачки замість розділу підкачки {full-post-img}

Розробники Ubuntu Linux вирішили відмовитися від використання окремих розділів підкачки для установок дистрибутива, що не використовують систему логічних томів LVM, на користь розміщення SWAP в файлі. Зміна буде застосовано в найближчому випуску Ubuntu 17.04. Розмір файлу підкачки за замовчуванням буде встановлюватися в 5% від вільного місця в файловій системі, але не більше, ніж 2 Гб. Використання файлу в існуючій файловій системі для зберігання даних підкачки істотно збільшує гнучкість і дозволяє в будь-який час змінити розмір підкачки.

Відхід від окремих розділів підкачки обумовлений складнощами у виборі оптимального розміру розділу в сучасних реаліях, пов'язаних із значним зростанням розміру оперативної пам'яті в сучасних системах і застосуванням високопродуктивних, але дорогих, постійних сховищ на базі NVMe і SSD. Рекомендація виділяти під підкачування подвійний розмір ОЗУ в сьогоднішніх умовах втратила сенс. Традиційні методи резервування місця під підкачування на пристроях NVMe і SSD розглядаються як занадто дорогі і неощадливі, а створення великих розділів підкачки на жорстких дисках - надмірним.


Релізи

Веб-браузер Vivaldi 1.6 {full-post-img}

Qt Creator 4.2 {full-post-img}


Інші матеріали

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: mint, linux mint 2, mint linux