Очільники Facebook, Google і Twitter відповідали перед Конгресом США

1 хв. читання

25 березня відбулось слухання, на якому керівники Facebook, Twitter і Google виступали перед Конгресом США. Майже шість годин Марк Цукерберг, Сундар Пічаї та Джек Дорсі відповідали на запитання щодо їхніх платформ та проблем, з ними пов'язаних. Зокрема йшлося про поширення дезінформації, безпеку дітей, залежність від технологій тощо.

Центральною темою було поширення фейків та екстремістських висловлювань щодо вакцин, коронавірусу та штурму Капітолію. Законодавці хотіли почути, що онлайн-платформи частково відповідають за, наприклад, події 6 січня. Однак керівники компаній ухилялись від конкретних відповідей, зокрема під час запитань, на які треба було відповісти «так» або «ні».

Втім, як зазначає TechCrunch, відповідати «так» або «ні» потрібно було на складні та погано сформульовані запитання. Загалом більшість оглядачів характеризують це слухання як «політичний театр».

Зрештою, у Конгресі заявили про термінову потребу в новому регулюванні онлайн-платформ. Зокрема законодавці хочуть переглянути розділ 230 закону Communications Decency Act. Він захищає компанії від відповідальності за контент, який публікують на їхніх сайтах користувачі.

Цукерберг підтримав ідею переглянути розділ 230, аби компанії продемонстрували, що мають системи для модерації та видання незаконного контенту. Керівник Google висловив занепокоєння щодо цензури й схвалив ідею прозорості та підзвітності, які Джеку Дорсі також підтримав.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: linux chroot, asyncstorage getitem, termux ubuntu