OIN, Linux, IBM і Microsoft разом захищатимуться від патентних тролів

1 хв. читання

Організація Open Invention Network (OIN), котра захищає екосистему Linux від патентних позовів, об'єдналась з IBM, Linux Foundation і Microsoft. Разом вони боротимуться проти патентних тролів, які намагаються заробити на ПЗ з відкритим вихідним кодом.

Компанії створили групу Open Source Zone і долучились до міжнародної організації Unified Patents, в якій налічується понад 200 учасників. Мета організації — не стільки виграти справу, скільки зробити її надто дорогою і невигідною для тролів. Unified Patents, каже, що судова тяганина може тривати 6 місяців та коштувати до 2 млн доларів

Вони вивчають патенти тролів, факти їхнього використання та докази того, що патенти недійсні. Учасники зосереджуються на діяльності в різних технологічних секторах. Одним із таким секторів стане захист відкритого ПЗ — Open Source Zone.

За даними Unified Patents, за 2018 рік патентні тролі розпочинали 49 справ, пов'язаних з розробкою відкритого ПЗ. Кількість таких позовів з кожним роком зростає. До прикладу, цієї осені компанія Rothschild Patent Imaging LLC звинуватила GNOME Foundation у неправомірному використанні «патенту на метод і систему бездротового передавання зображень» та запропонувала GNOME купити ліцензію за п'ятизначну суму (вони не погодились, справа все ж дійшла до суду). І з 2012 року зареєстровано 260 позовів такого штибу.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: implements java, fetch git, эмулятор iphone