Оновлення Swift 5 зменшить застосунки на iOS 12.2

2 хв. читання

Впровадження мови програмування Swift стало, мабуть, найпомітнішою зміною в екосистемі розробників Apple цього десятиліття. Ймовірно, ми побачимо наступну велику зміну під час цьогорічного WWDC з введенням сторонніх застосунків UIKit на Mac.

Що стосується Swift, нова мова програмування була представлена на WWDC 2014. Завдяки інженерам Apple і спільноті відкритого коду мова регулярно оновлювалась і дійшла до версії 4.2.1.

Важливий аспект Swift ще з першої версії — його двійковий програмний інтерфейс (ABI) є нестабільним. Тобто Apple не може увімкнути підтримку мови Swift у своїх ОС, оскільки застосунок, написаний на Swift 3, не буде працювати з двійковими файлами підтримки мови на Swift 4. Вихід — увімкнути мовні бібліотеки Swift в комплекті застосунків з App Store, збільшуючи пропускну здатність і обсяг пам'яті, який вимагає застосунок.

Саме це і має змінитися для Apple і Swift.

Swift 5 стане бінарно-сумісною. Нова версія буде в iOS 12.2, tvOS 12.2, watchOS 5.2 і macOS 10.14.4, які зараз на стадії бета-тестування. Коли нові версії ОС Apple стануть доступними для широкого загалу, застосунки в App Store, які використовують Swift 5, будуть істотно менші для користувачів з новими ОС.

Ще вони будуть швидше запускатися, оскільки кожна динамічна бібліотека трохи збільшує час запуску, але бібліотеки, що входять до операційної системи, кешуються в пам'яті та використовуються усіма програмами. Обмеження, пов'язані зі Swift, будуть видалені за одне оновлення.

Розміри та економія залежать від пристрою. Також чим більше встановлених застосунків, тим більша буде економія.

Користувачі повинні оновити пристрої до iOS 12.2, tvOS 12.2, watchOS 5.2 і macOS 10.14.4, коли ці оновлення стануть доступні, та чекати, доки розробники випустять оновлення застосунків. Зараз всі системи проходять бета-тестування. Програми, створені за допомогою Swift 5 і випущені для TestFlight, вже передбачають економію місця для користувачів бета-версій.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація