(Оновлено): Microsoft відкрила доступ до Windows 365 Cloud PC

1 хв. читання

(4.08): Microsoft тимчасово зупинила безплатні ознайомлювальні періоди, адже охочих було забагато і компанії бракує обчислювальних потужностей для такої кількості користувачів.

(3.08): Microsoft відкрила доступ до Windows 365 — сервісу, що переносить операційну систему в хмару Microsoft.

Це корпоративна функція, яку Microsoft створила для організації віддаленої роботи: можна дистанційно увімкнути свій ПК з усіма програмами, даними й налаштуваннями на різних пристроях — через браузер. Сервіс буде підтримувати Windows 10 і Windows 11 (коли вона з'явиться).

Рішення Windows 365 перетворило Windows у гібридну (локальну й хмарну) ОС. Організації можуть вибирати потрібний варіант для кожного користувача: звичайний ПК з локальною ОС або ПК з доступом до хмари. Іноді найкраще рішення — мати обидва варіанти й використовувати кожен із них для різних завдань.

Перший різновид сервісу, Windows 365 Enterprise, дозволяє під'єднати необмежену кількість людей, але усім потрібно мати ліцензії на Windows 10 Pro, Microsoft Endpoint Manager й Azure Active Directory P1. Інший план — Windows 365 Business — вміщує до 300 користувачів.

Ціни на сервіс стартують від 20 доларів за користувача на місяць (1 віртуальний ЦП 2 ГБ ОЗП, 64 ГБ накопичувача), для деяких планів є безплатний ознайомлювальний період. Усі різновиди підписок можна переглянути на сайті Windows 365.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація