(Оновлено) Південна Корея змінить правила щодо платежів у Play Store

1 хв. читання

Південна Корея ухвалила законопроєкт, який забороняє платформам на кшталт Google та Apple обмежувати розробників лише вбудованою платіжною системою. Тепер цей документ має підписати президент країни, партія якого й висувала законопроєкт.

Якщо технологічні компанії не виконуватимуть ці вимоги, їм може загрожувати штраф: до 3% від їхнього прибутку в Південній Кореї. Видання The Wall Street Journal зазначає, що цей прецедент може вплинути на те, як у Google Play Store та Apple App Store працюють у всьому світі. Нещодавно схожий законопроєкт представили у Сенаті США.

Apple стверджує, що новий закон у Південній Кореї загрожуватиме безпеці користувачів і захисту їхньої конфіденційності. У Google тим часом наголосили, що саме завдяки платним сервісам ОС Android залишається безкоштовною.

Зараз компанії дозволяють користуватись лише їхніми платіжними системами й отримують комісію від транзакцій. Вона знизилась з 30% до 15% для розробників, що заробляють менше за мільйон доларів на рік. Нещодавно Apple заявила, що продовжить свою програму підтримки малому бізнесу щонайменше на три роки. Компанія готова піти й на інші поступки, аби врегулювати позови від 67 000 розробників.

Оновлення за 2.09: Також Apple планує дозволити категорії «читацьких» програм (тобто Netflix, Spotify, Amazon Kindle) безпосередньо переводити користувачів на свій сайт. Тобто через застосунок Apple можна буде зайти на сайт Netflix, зареєструватися там і скористатись платіжною системою на сайті, а не платежами Apple з комісією. В такий спосіб компанія закриє розслідування регуляторів з Японії (JFTC).

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація