OpenDocument Format 1.3 схвалили як стандарт OASIS

1 хв. читання

Формат OpenDocument 1.3, або ODF, став стандартом OASIS (це глобальний некомерційний консорціум, що розробляє й ухвалює відкриті стандарти). Про новину оголосила організація Document Foundation, що відповідає за пакет LibreOffice.

ODF — це файловий формат на базі XML, призначений для зберігання документів з текстом, електронними таблицями, діаграмами та графічними елементами. Він відкритий і не прив'язаний до жодних застосунків чи платформ.

Зазначається, що у версії ODF 1.3 з'явились нові функції, зокрема цифрові підписи для документів та шифрування на базі OpenPGP. Стандартизований ODF тепер можуть додати у пакети на кшталт Microsoft Office, щоб покращити сумісність документів.

Хоча багато людей використовують формати Microsoft для збереження файлів, OpenDocument також популярний — насамперед через те, що він відкритий. Наприклад, ODF є у списку обов'язкових стандартів НАТО і ним послуговується уряд Великобританії. LibreOffice підтримує OpenDocument 1.3 з версії 7.0. Детальніше про специфікацію ODF можна дізнатись на сайті Document Foundation

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація