Oracle опублікувала Java SE 10 і припинила підтримку Java SE 9

1 хв. читання

Після шести місяців розробки Oracle випустила Java SE 10 (Java Platform, Standard Edition 10), в якості еталонної реалізації якої використовується відкритий проект OpenJDK. В Java SE 10 збережена повна зворотна сумісність з минулими випусками платформи Java, все раніше написані Java-проекти без змін будуть працездатні при запуску під управлінням нової версії.

Випуск примітний переходом на новий процес розробки, що має більш короткий цикл формування нових релізів. Нова функціональність тепер розвивається в одній master-гілці, що постійно оновлюється, в яку додаються вже готові зміни й від якої раз у шість місяців відгалужуються гілки для стабілізації нових випусків. При виході чергової версії минула гілка припиняє своє існування, але раз в три роки формується реліз з тривалим терміном підтримки (LTS).

Реліз Java 10 означає припинення підтримки гілки Java 9. У свою чергу гілка Java 10 буде підтримуватися до вересня 2018 року, після чого її змінить Java 11. Користувачі, які не бажають постійно переходити на нові гілки, можуть використовувати гілку Java 8, якій надано статус LTS-релізу і забезпечена підтримка до грудня 2020 року.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: java цикл, цикл java, цикл в java