Oracle представила Java Standard Edition 12

3 хв. читання

Після шістьох місяців роботи Oracle випустила Java SE 12 (Java Platform, Standard Edition 12). У ній збережена сумісність з попередніми випусками Java, тож усі написані раніше Java-проекти будуть працювати на новій версії без змін.

Java SE 12 належить до категорії випусків зі звичайним терміном підтримки, оновлення до якого будуть випускати до наступного релізу. В якості LTS варто використовувати Java SE 11, до нього оновлення випускатимуть аж до 2026 року. Попередня LTS-гілка Java 8 буде підтримуватись до грудня 2020. Наступний LTS-реліз заплановано на вересень 2021.

З випуску Java 10 проект перейшов на новий процес розробки, що передбачає скорочений цикл випуску релізів. Функціональність тепер розвивається в одній master-гілці, котра постійно оновлюється. Вона містить уже готові зміни і раз на шість місяців від неї відокремлюються гілки для стабілізації нових випусків.

Що змінилося у Java 12:

 • Додалась експериментальна підтримка прибиральника сміття Shenandoah, що скорочує періоди затримок під час збирання сміття за рахунок паралельнго виконання Java-застосунків. Затримки будуть однакові для сміття у 200 MB і у 200 GB, зазвичай вони не більші ніж 10 мс.

 • Набір microbenchmark організовує безперервне тестування продуктивності різних компонентів кодової бази і спрощує додавання власних тестів.

 • Забезпечена попередня підтримка нової форми виразів switch, що не вимагає використання оператора break і дозволяє об'єднувати повторювані мітки. Наприклад, замість:

switch (day1) {
    case MONDAY:
    case FRIDAY:
    case SUNDAY:
      System.out.println(6);
      break;
  ...
  int numLetters;
  switch (day2) {
    case MONDAY:
    case FRIDAY:
    case SUNDAY:
      numLetters = 6;
      break;
  ...

тепер можна вказати:

switch (day1) {
    case MONDAY, FRIDAY, SUNDAY -> System.out.println(6);
  ...
  int numLetters = switch (day2) {
  case MONDAY, FRIDAY, SUNDAY -> 6;
  ...
 • Представлений API JVM Constants (java.lang.invoke.constant), що дозволяє описати всі типи завантажуваних констант, використовуваних в файлах з Java-класами і в компонентах runtime.

 • Додана підтримка компактного форматування чисел (NumberFormat.Style.SHORT). Наприклад, замість 1000 може бути виведено «1K», а замість 1000000 — «1M».

З усіма нововведеннями можна ознайомитись на сторінці проекту.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

  Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: case java, switch case java, оператор case