Oracle представила універсальну віртуальну машину GraalVM

1 хв. читання

Oracle анонсувала перший реліз проекту GraalVM – універсальну віртуальну машину для запуску застосунків, написаних на JavaScript (Node.js), Python, Ruby, R, будь-яких мовах для JVM (Java, Scala, Clojure, Kotlin) і мовах для яких може формуватися біт код LLVM (C, C ++, Rust).

Попри анонс від Oracle, випуск GraalVM 1.0 поки має статус кандидата в релізи.

GraalVM спочатку розвивалася як універсальна віртуальна машина, здатна забезпечити високопродуктивне виконання коду на будь-яких мовах програмування і надати засоби для організації взаємодії між кодом на різних мовах, що дає можливість створювати комбіновані застосунки з компонентами на різних мовах.

GraalVM

Замість перетворення структур даних в подібних програмах, GraalVM дозволяє безпосередньо звертатися до об'єктів і масивів з інших мов, прибираючи ізоляцію між мовами та дозволяючи використовувати спільний runtime. Наприклад, з JavaScript-коду для Node.js можна звертатися до бібліотеки класів Java, або з коду на Java викликати функції обробки статистики на мові Python, або запускати код на мові R для створення складних SVG-графіків.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація