Oracle випустила платформу Java Standard Edition 13

1 хв. читання

Oracle випустила Java SE 13 і Java Development Kit (JDK) 13 та пообіцяла, що буде постачати оновлення функцій кожні 6 місяців.

Нова платформа повністю сумісна з попередніми випусками, тож усі написані раніше Java-проєкти будуть функціонувати у новій версії без змін.

За словами розробників, у цьому випуску покращилась продуктивність, рівень стабільності та безпеки. Також додались дві експериментальні функції: Switch Expressions та Text Blocks.

Switch Expressions дозволяє використовувати switch не лише як оператора, а і як вираз. З часом на базі цієї можливості планується створити підтримку зіставлення за шаблонами (pattern matching).

Функція Text Blocks має полегшити написання Java-програм, дозволяючи виражати довгі рядки без escape-послідовностей. Рядок формується автоматично й передбачувано, а розробник може контролювати його, коли захоче.

Окрім цього, у Java 13 з'явились динамічні архіви CDS (Class-Data Sharing). Вони надають застосункам спільний доступ до даних класів, а це пришвидшує роботу програм. Також оптимізувалось використання пам'яті та оновилась реалізація API Legacy Socket.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація