Ось яку нав’язливу рекламу блокуватиме Google Chrome

1 хв. читання

Google вже повідомляв про плани блокувати нав'язливу рекламу на веб-сторінках відритих у Chrome. Функція з'явиться у 64-версії браузеру.

Ось яку нав’язливу рекламу блокуватиме Google Chrome
Які рекламні оголошення будуть блокуватись

Група компаній, що назвали себе «Coalition for Better Ads» (Коаліцією за кращу рекламу), членом якої є Google, визначили, що класифікується як нав'язлива реклама. Список включає рекламу, що відкривається на всю сторінку під час її завантаження, миготливі анімовані оголошення та відеозаписи зі звуком, що вмикаються автоматично.

Спочатку сайти будуть оцінюватись на предмет порушення вищезазначених стандартів, потім власники сайтів будуть сповіщені про порушення й отримають звіти доступні для них через API, й через 30 днів реклама почне блокуватися. У разі якщо сайт порушує стандарти «Better Ads», уся реклама на цих сторінках буде заблокована, а не тільки та, що не відповідає вимогам.

Ось яку нав’язливу рекламу блокуватиме Google Chrome
Попередження про блокування реклами на Android

Версія Chrome на ПК повідомить користувачів, що блокує рекламу, так само, як повідомляє про спливаючі вікна. А на Android в нижній частині екрана з'явиться панель, з можливістю дозволити рекламу, якщо це потрібно.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація