Підсумки Microsoft Build 2018

3 хв. читання

За традицією конференція Microsoft Build 2018 почалася з вступного слова головного виконавчого директора Microsoft — Сатьє Наделли. Цього року Microsoft зосередила увагу безпосередньо на розробниках, маючи багато повідомлень, пов'язаних з AI та Azure. Ось наша підбірка найпопулярніших новин з першого дня цьогорічної Microsoft Build.

Нові інструменти Azure AI для розробників

Microsoft відкриває доступ до Azure IoT Edge Runtime

Azure IoT Edge Runtime

Це має полегшити розробку та налаштування застосунків для Edge пристроїв. Крім того, Custom Vision тепер також буде працювати на Azure IoT Edge, надаючи можливість таким пристроям, як наприклад, дрони, можливість аналізувати та реагувати на отриману візуальну інформацію, не підключаючись до хмари.

Speech Devices SDK

Speech Devices SDK

Набір засобів для розробки Speech Devices SDK надає розробникам доступ до засобів обробки звуку за допомогою багатоканальних джерел, дозволяє точніше розпізнавати мовлення, фіксувати віддалене звукове поле та прибирати шуму. А на додаток до SDK була представлена нова уніфікована служба для розпізнавання мовлення, яка дозволяє легко додавати розпізнавання мовлення, диктування, переклад мовлення тощо.

Нарешті, Microsoft має наміри випускати нові оновлення Bot Framework, який, поєднавшись з його оновленими службами мовлення, має урізноманітнити розмови з AI.

Microsoft Brainwave

Платформа-акселератор для глибинного навчання Microsoft Brainwave, що призначена для обробки AI в режимі реального часу, тепер доступна на Azure та Edge. Microsoft також випускає Azure Blockchain Workbench, що має допомогти розробникам та облегшити процес створення застосунків на блокчейн.

Нова функціональність Visual Studio

IntelliCode

Можливо, найцікавішим є Visual Studio IntelliCode, що використовує AI, щоб надати розробникам допомогу у вдосконаленні їх коду. Цей інструмент буде давати поради щодо покращення якості та продуктивності коду.

Live Share

Live Share дозволить співпрацювати з іншими членами команди в режимі реального часу. Доступна в Visual Studio та VS Code, функція допоможе розробникам безпечно обмінюватись своїми сесіями з іншими для одночасно редагування та налагоджування коду.

Microsoft оголосила про співпрацю з GitHub, щоб надавати послуги Azure DevOps користувачам GitHub

Програми Visual Studio App і GitHub тепер можуть інтегруватися один з одним, дозволяючи розробникам автоматизувати процеси DevOps з GitHub.

Visual Studio IntelliCode та Live Share поки доступні лише для попереднього перегляду, а центром інтеграції Visual Studio App Center та GitHub вже можна користуватися.

Що ще нового

З усіх анонсів першого дня Microsoft Build 2018 також можна виділити нову функцію «Твій Телефон» на Windows 10, що дозволить користувачам користуватися телефоном прямо з ПК.

Поява Timeline на застосунках Edge для Android та iOS. Timeline дозволяє повертатись у часі та приступати до роботи над документами та файлами, які ви відкривали протягом останнього місяця.

Kinect повертається (проте тепер для Azure)! Microsoft представила проект Kinect для Azure, який є новим сенсорним комплектом, створеним для роботи Azure AI та оснащений датчиком глибини Microsoft наступного покоління.

Kinect для Azure

Створений щоб допомогти розробникам експериментувати та створювати нові просторові зображення та зонування, Microsoft також підтвердили, що Project Kinect з'явиться у наступному випуску гарнітури HoloLens.

Microsoft продовжує експериментувати зі змішаною реальністю. Компанія представила дві додаткові програми для змішаної реальності: Microsoft Remote Assist та Microsoft Layout. Remote Assist дозволяє працівникам дистанційно працювати над завданнями та отримувати допомогу від експертів, тоді як Layout дозволяє користувачам переглядати 3D-моделі в реальному масштабі у навколишньому просторі. Обидва вони є досить цікавими доповненнями, зокрема, коли застосунків на HoloLens стає все більше.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація