Порівняння продуктивності різних реалізацій WebAssembly

1 хв. читання

Інженери PSPDFKit представили інструмент для визначення продуктивності реалізацій WebAssembly в різних браузерах. Він призначений для моделювання типових ситуацій для скомпільованих у WASM проектів на C/C++.

Лідером при тестуванні продуктивності реалізації WebAssembly у різних браузерах став Firefox, який виконав набір тестів WASM в 2.4 рази швидше, ніж Chrome, у 8.7 разів швидше за Edge, та в 6.4 рази швидше за Safari.

У Chrome 69 очікується зростання продуктивності WebAssembly завдяки приєднанню нового компілятора для оптимізації WebAssembly, який поки доступний тільки у ролі експериментальної функції enable-webassembly-baseline. Активація компілятора в поточних експериментальних випусках Chrome призвела до збільшення продуктивності приблизно на 20%. Тобто Firefox все одно залишається в два рази швидше.

Варто відзначити, що через відсутність деяких важливих оптимізацій, в Edge і Safari тест WebAssembly виконувався довше, ніж аналог на JavaScript. Продуктивність WebAssembly і JavaScript в Chrome відрізняється несуттєво. Найбільша різниця в швидкості виконання тестів WebAssembly і JavaScript зафіксована в Firefox. При тестуванні виконувалися різні процедури обробки PDF-файлів, а заміряли продуктивність безпосереднього виконання операцій та сумарний час з урахуванням завантаження і компіляції псевдокоду WASM.

Codeguida 8.4K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація