Принципи створення зручних форм реєстрації

3 хв. читання

Безліч бізнес-сайтів мають дохід з того, що зберігають контактні дані своїх користувачів і відвідувачів. Вони мають безліч способів отримання потрібної їм інформації. 

Всі ми бачили на сайтах елемент інтерфейсу, який відповідає за реєстрацію. Коли Ви натискаєте на нього, то з’явиться вікно, яке спонукає Вас підписатись або зареєструватись. Воно, як правило, просить ввести Вашу контактну інформацію, яка може містити такі дані, як електронна пошта, ім'я користувача і пароль.

Ця інформація може здатися непотрібною, але вона є дуже важливим інструментом маркетингу. Через ці дані, Ви можете попередити користувачів і відвідувачів про зміни на ресурсі. 

Тому, давайте більш детально розглянено процедуру створення зручних та простих форм реєстрації відвідувачів, для того, щоб збільшити Вашу клієнтську базу.

 

Використовуйте тільки необхідні поля

Найкраще створювати форми реєстрації з мінімальним навантаженням. Вимагайте від користувача лише найнеобхіднішу інформацію.

В більшості випадків, користувачу цікава інформація на сайті, тому слід звести час реєстрації до мінімуму. Вона, насамперед, потрібна Вам, тому потрібно отримати найбільш корисну та змістовну інформацію - електронної пошти або номеру телефону вистачить для того, щоб підтримувати контакт з користувачем. 

 

Користувач не повинен заповнювати одну і туж саму інформацію двічі. 

Поля для підтвердження інформації, які звіряють інформацію з одного поля з інформацією з іншого, не потрібні, це марна трата часу. 

Дуже часто практикують вхід через дані електронної пошти або соціальні мережі, це значно спрощує вхід на ваш сайт. 

 

Використовуйте інформаційні  поради, щоб повідомити про помилки.

Намагайтеся уникати використання атрибута "required" (HTML) в Ваших полях для введення тексту, можна створювати свої методи, щоб показати помилки. Ви можете використовувати зміну кольору вхідного поля, як попередження про помилки або обережно виділити зірочками.

Вони також можуть супроводжуватись коротким повідомленням з іншим або дрібнішим шрифтом, виразним і помітним кольором, або у вигляді невеликого спливаючого вікна.

Оповіщення також можуть бути використані, щоб вказати, якого роду інформація потрібна для поля вводу. Тексти, які заповнюють поля, також можуть бути використані, оскільки вони автоматично стираються при початку введення тексту.

 

Використовуйте гарну мотивацію для  користувачів.

Користувачі зацікавлені в веб-сайті. Ваш сайт як вулик для бджіл, і вони хочуть отримати «мед». Будь ласка, переконайтеся, що Ви надаєте їм найкращий продукт. Процедура реєстрації не відверне користувачів, якщо за нею є те, що їм дійсно потрібно. 

 

Тримайте дані про вхід користувача.

Зазвичай форми реєстрації та входу тримають дані про сесію, ще декілька днів, що дозволяє користувачеві відкривати та закривати ваш сайт, при цьому йому не потрібно буде вводити дані повторно. Ця практика забезпечує приплив діяльності користувачів. 

 

Перевірте форму.

Важливо мінімізувати час, за який користувач отримує доступ до потрібної йому інформації. Це важливо для підтримки привабливості Вашого веб-сайта. Щоб переконатись, Вам потрібно стати користувачем та самому зайти на свій сайт і побачити його очима всі плюси та мінуси ресурсу. Тестування форм необхідно, це не тільки дасть змогу зрозуміти, чого ще не вистачає, але і допоможе усунити недоліки. 

 

Джерело

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.7K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація