ПриватБанк допоможе держустановам перейти на власний дистрибутив PrivatLinux

2 хв. читання

ПриватБанк запропонував органам державної влади, державним підприємствам і органам місцевої влади України оснастити свої інформаційні системи дистрибутивом PrivatLinux, який банк вже давно використовує на більш ніж 20 тисячах робочих станцій. Дистрибутив PrivatLinux поставляється з робочим столом LXDE і дозволить убезпечити свої системи від шкідливого ПО та атак, націлених на системи Windows.

ПриватБанк допоможе держустановам перейти на власний дистрибутив PrivatLinux

Система ПриватБанку показала свою виняткову стійкість до кіберзагроз, за період вірусної атаки 27 червня 2017 року в мережі ПриватБанку не було зафіксовано епідемії заражень на більш ніж 20 тисячах робочих станцій.

Сьогодні в рамках своєї стратегії «Приват.Share» наш банк готовий поділитися з державою, органами влади, усіма зацікавленими структурами й колегами-банкірами готовим до впровадження рішенням, що дозволить захистити дані та забезпечити безперебійну роботу органів влади в разі подібних кіберзагроз. Ми готові допомогти встановити системи PrivatLinux, витрати на впровадження яких будуть мінімальними в порівнянні з будь-якими іншими рішеннями.

ПриватБанк допоможе держустановам перейти на власний дистрибутив PrivatLinux

ПриватБанк готовий надати розроблене їм рішення та всі необхідні консультації безкоштовно. Крім протистояння мережевим загрозам, з переваг впровадження PrivatLinux відзначаються можливість віддаленого обслуговування робочих станцій, доступність засобів централізованого обліку та створення єдиного сховища програм. Стверджується, що для підтримки систем на базі PrivatLinux буде досить залучення одного фахівця devOps middle рівня на 1-2 тисячі робочих станцій.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація