Програма безпеки від Android виправила 1 млн застосунків у Google Play

1 хв. читання

Android Security Improvement Program, яку Google створила ще 5 років тому, вже допомогла виправити більше ніж 1 мільйон застосунків у Play Store, повідомила компанія у своєму блозі.

Коли будь-які програми надсилаються до магазину Google Play, учасники Application Security Improvement Program перевіряють їх та шукають слабкі місця у системі безпеки. Якщо проблем немає, застосунок тестується і тоді з'являється в Play Store. Якщо вразливості все ж знайшли, команда повідомляє розробників і допомагає з виправленням.

Таким чином було виправлено більше ніж 1 мільйон застосунків від 300 000 розробників. Торік учасники програми помітили проблеми у 75 000 програм від 30 000 розробників. Усі ці вразливі застосунки не потрапили до користувачів, поки мали проблеми з безпекою.

Нагадаємо, 13 лютого Google повідомляв що Play Store перевіряє понад 50 мільярдів застосунків на пристроях користувачів щодня, аби знайти й зупинити шкідливі програми. У 2017 році компанія заявила, що видалила 700 000 небезпечних застосунків з Google Play Store. У 2018 році вони відхилили 55 % запропонованих програм.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.7K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація