RedHat випустила новий Java-дистрибутив Mandrel

1 хв. читання

RedHat представила новий Java-дистрибутив — Mandrel. Він компілює Java-застосунки безпосередньо в нативний машинний код — для пришвидшення запуску і економії пам'яті.

Mandrel базується на екосистемі GraalVM, створеної Oracle, але все ж дещо відмінної. У RedHat кажуть, що Mandrel — це, швидше, дистрибутив звичайного OpenJDK зі спеціально запакованим нативним образом GraalVM. Він слугуватиме основою для збірки Red Hat Quarkus.

Quarkus з'явився у 2019 році, це фреймворк для Java-розробників, які використовують Kubernetes і безсерверні технології. Нативні застосунки Quarkus запускаються швидше і витрачають менше пам'яті через масштабування й еластичність, як в Kubernetes. Для його роботи важлива GraalVM — екосистема і середовище, які надають різні переваги продуктивності у Java. Детальніше про взаємодію Quarkus, GraalVM і Mandrel можна дізнатися з відеолекції чи статті Red Hat.

Репозиторій Mandrel на GitHub є частиною проєкту GraalVM, користувачі можуть самі скомпілювати JDK за наданою інструкцією.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: graalvm, red hat jdk, red hat openjdk