Redis стала найпопулярнішою базою даних на AWS

2 хв. читання
24 листопада 2020

Redis стала найпопулярнішою базою даних, що працює на вебсервісах Amazon. Це висновок організації Sumo Logic, яка нещодавно проаналізувала 2100 компаній та опублікувала своє дослідження.

Виявилось, що 28% ринку баз даних AWS належить Redis. На другому місці — MySQL (23%), а на третьому — PostGreSQL (20%). Oracle і Microsoft SQL Server поділили шосте місце (по 10% ринку в кожної).

Втім, якщо вийти за межі світу AWS, результати будуть зовсім інші. За даними DBengines, найпопулярнішими базами даних є якраз Oracle, MySQL і Microsoft SQL Server — і це не змінюється протягом останніх 6 років. Redis тим часом посідає восьме місце у цьому рейтингу. Нагадаємо, що DBengines аналізує пошукові запити, згадки, запитання у соцмережах тощо, на базі цих даних і визначається популярність БД.

Redis має відкритий код, підтримує різні структури даних, зберігає їх безпосередньо у своїй пам'яті та має сучасну хмарну архітектуру. Вочевидь, за це її цінують у межах AWS, однак не на світовому ринку. Водночас керівництво Redis вважає, що їхній продукт вже готовий стати «справжньою базою даних», а не лише місцем для кешу. Щоб змінити це ставлення, Redis просувають як БД для платформ штучного інтелекту й аналітики в реальному часу.

Ще трохи про дослідження Sumo Logic

Дослідники також помітили, що інфраструктура для розробки й розгортання застосунків стає дедалі складнішою. Торік компанії використовували в середньому 15 сервісів AWS, а цьогоріч — 26. Тож організації тепер користуються не лише сховищами й базами даних, серед інших популярних сервісів — AWS Lambda, AWS Key Management, AWS Security Token Service й AWS Identity Access Management.

Screenshot-79

47% організацій використовують два чи більше регіонів AWS, а 43% мають декілька облікових записів. Понад 40% послуговуються оркестрацією контейнерів, а 85% використовують Kubernetes для керувань застосунками у кількох хмарах.

Зараз дедалі більше організацій пристосовуються до дистанційної співпраці та адаптують для цього інфраструктуру. За останній рік на 70% більше компаній перейшли на багатохмарні рішення, зазначають дослідники.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: redis key, що таке redis, redis що це