Репозиторій VS Code тимчасово заблокували через різдвяний дизайн

1 хв. читання

Microsoft заблокувала репозиторій vscode на 24 години через різдвяний дизайн кнопки у збірці для учасників програми Insiders. Це сталося 19 грудня, на наступний день систему знову відкрили. Конфлікт назвали SantaGate.

Справа була в тому, що з нагоди свят у кнопки налаштувань в редакторі з'явився капелюх Санти. Один користувач поскаржився на пропаганду релігії та написав, що його цей символ ображає майже так само, як свастика.

v84NCDw0/71110025-c9bbf100-21c6-11ea-8531-666e20a812a1

Microsoft вибачилась і замінила шапку на сніжинку — і це спричинило жваву дискусію у спільноті. Деяких користувачів обурило те, що компанія послухала імовірного троля — адже вони не сприймали шапку Санта Клауса за релігійний символ, який можна серйозно порівнювати зі свастикою. Інші ж вважали таких хід правильним. Треті просто жартували. Учасники подавали нові скарги й писали, що їх ображає цензура.

Оскільки багато коментарів порушували правила Microsoft (були нецензурними або расистськими), то їх видалили, а доступ до системи тимчасово закрили. Зрештою компанія дійшла до компромісного рішення і дозволила користувачам самим обирати дизайн кнопки налаштувань з різних варіантів.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація