Розробник запустив Ubuntu VM в Azure — і до нього звернулась Canonical

2 хв. читання

Видання The Register опубілкувало історію про розробника, який запустив віртуальну машину Ubuntu на Azure — і ним одразу зацікавився представник Canonical у LinkedIn.

Розробник Лука Бонджорні (Luca Bongiorni) створив екземпляр Linux-дистрибутива за корпоративною підпискою Azure. Вона надає пісочницю для тестування, у якій розробник хотів перевірити певні інструменти.

Бонджорні натиснув «Додати нову віртуальну машину» і обрав зі списку Ubuntu 18.04, адже хотів скористатись перевагами Linux. Після цього він раптово отримав повідомлення від представника Enterprise Development в Ubuntu. Воно починалося фразою:

Я бачив, що ви створили образ Ubuntu в Azure.

Бонджорні зауважив, що у користувацькому інтерфейсі Azure Portal нічого не зазначається про конкретні ToS. Тож він без вагань обрав Ubuntu і не знав, що дані про це кудись передаватимуться.

Наймоторошнішим для розробника було те, що його LinkedIn прив'язаний до іншої електронної пошти. Вочевидь, відділ продажів Canonical шукав ім'я користувача у соцмережах перед тим, як сконтактувати.

У правилах Azure Marketplace дійсно вказано, що дані про користувачів і контактна інформація можуть передаватись компаніям, якщо ви скористались їхніми послугами на платформі.

Бонджорні каже, що частково усвідомлював принцип спільного використання даних на Azure. Та, на його думку, про це варто було б наголосити, коли хтось обирає конкретну віртуальну машину з Azure Portal.

Я б не став використовувати це, якби знав, що хтось переслідуватиме мене за межами корпоративних каналів.

Тепер Бонджорні думає перейти на іншого провайдера, імовірно, європейського, адже там діють вимоги GDPR.

Тим часом Canonical підтвердила, що справді отримує контакти розробників, які запустили Ubuntu в Azure. Однак компанія має переглянути правила для відділу продажів, щоб подібних ситуацій більше не виникало.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: php8 json, font komu, likely by a wrapping pac