Розробники знайшли спосіб швидко запустити ОС Fuchsia на комп’ютері

1 хв. читання

Цього тижня Google офіційно випустив свою операційну систему Fuchsia, яку компанія розробляла декілька років. Її розгорнули на частині дисплеїв Nest Hub. Після цього кілька незалежних розробників знайшли, як запустити Fuchsia на комп'ютері.

Проєкт Fuchsia має відкритий код, тож його можна завантажити, зібрати й запустити на сумісному пристрої: наприклад, на Google Pixelbook або в емуляторі. Але для усього цього потрібен час, тож розробники Dahlia OS вирішили спростити й прискорити процес.

Вони створили портативний емулятор для Fuchsia, або FImage. Він має увесь необхідний мінімум для роботи з Fuchsia, зокрема й попередньо створену версію самої ОС.

Щоправда, тут є декілька обмежень. Aби емулятор спрацював, на комп'ютері має використовуватись Linux (бажано Ubuntu). Для пристойної продуктивності потрібно 8+ ГБ RAM, процесор Intel Core, дискретна відеокарта тощо.

Якщо все це є, достатньо завантажити останню версію FImage, розархівувати її та виконати кілька команд в терміналі. Тож не потрібно витрачати години на збірку й завантаження Fuchsia власноруч, все робиться протягом кількох хвилин.

Зауважте, що в такий спосіб можна отримати доступ лише до відкритого коду Fuchsia, певні частини ОС Google не публікує, як і в проєкті Android Open Source. Тож це варіант більше підійде для тестування застосунків, а не для повноцінного використання.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація